Hakkımızda

Gölge Makina sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Kurulduğu günden itibaren konusunda tecrübeli uzman personeli ile sektöründe müşterilerine Gölge Makina adıyla sorunsuz hizmet sunan firmamız, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede makina sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Her geçen gün makina çeşitlerini artırıp, hizmet anlayışıyla öncelikle müşteri memnuniyeti ve kaliteyi hedef edinmiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur ve bu bakış açısıyla; arge-ürge çalışmalarımızın yönü imalatçı firmaların ihtiyaç duyduğu özel tasarım ve üretim makinaları , özel üretim hatları tasarımı, imalatı ; firmamız tarafından yapılarak, üretici firmalara kolaylık sağlamak ve üretim kapasitesi artırmak odaklıdır.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Gölge Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.